REKLAMA

Na Mikołajki i Gwiazdkę polecamy Centrum Zabawek u Eli! [wideo, zdjęcia]

Oferta Centrum Zabawek i artykułów dziecięcych „U Eli” jest przebogata, a to miejsce warto odwiedzić szczególnie w okresie świątecznym, bo naprawdę każdy znajdzie tam coś dla siebie. Bejbiś Centrum Zabawek u Eli powstało wiele lat temu za sprawą Państwa Elżbieta i Marka Łuszczyńskich. Obecnie miejscem tym zajmują się także ich córka Magdalena oraz jej mąż Marcin Szmeiduchowie. Zobaczcie co centrum oferuje na sezon świąteczny 2022! 

REKLAMA

Centrum Zabawek pełne jest dziecięcych artykułów przez cały rok, ale jego właściciele za punkt honoru stawiają sobie spełnienie wszystkich potrzeb i pomysłów klientów w gorącym, bożonarodzeniowym okresie.

„Witamy serdecznie. Chcieliśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą świąteczną, bogatą ofertą zabawek, artykułów dziecięcych oraz przepięknych bożonarodzeniowych dekoracji”  – mówi Marcin Szmeiduch.

REKLAMA

Przy ulicy Gimnazjalnej w Końskich znajdziemy przede wszystkim olbrzymi wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku, ale też artykuły dekoracyjne i ubranka dziecięce. Od jakiegoś czasu centrum oferuje też szeroki wybór artykułów papierniczych.

Bejbiś Centrum Zabawek u Eli to jednak przede wszystkim zabawki, olbrzymi wybór gier planszowych i wszystko to co nadaje się na prezenty. Warto dodać, że miejsce to posiada choćby największy wybór klocków lego oraz klocków innych producentów w naszym regionie. Asortyment sklepu jest naprawdę imponujący!

Robiąc zakupy można też gromadzić punkty na specjalnej karcie, a po zebraniu odpowiedniej ilości wymieniać je na atrakcyjne zabawki!  Warto także zapoznać się z gazetką sklepu, w której zawsze znajdziemy najlepsze ceny i największe promocje.

W Centrum Zabawek u Eli asortyment jest odpowiedni także dla najmłodszych pociech.

Na święta polecamy:
Bejbiś Centrum Zabawek i Artykułów Dziecięcych „u Eli”
Końskie, ul. Gimnazjalna 13
poniedziałek – sobota czynne od 8:00, sklep otwarty także w niedziele handlowe
Facebook – TUTAJ

Wiele z dostępnych zabawek możecie zobaczyć też na naszych zdjęciach:

artykuł sponsorowany 

REKLAMA

One thought on “Na Mikołajki i Gwiazdkę polecamy Centrum Zabawek u Eli! [wideo, zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *