REKLAMA

Najlepsi absolwenci z II LO. Zobaczcie listę

We wszystkich szkołach ponadpodstawowych powiatu koneckiego pożegnano dziś maturzystów. Wszędzie odbywało się to przy zachowaniu restrykcji sanitarnych. W tym artykule prezentujemy Wam listę najlepszych absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich. 

REKLAMA

Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów z II LO w Końskich.

UCZNIOWIE KOŃCZĄCY SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM
3A
1. Fornal Filip
2. Hajda Mikołaj
3. Kaczor Anna
4. Kania Filip
5. Nowak Patryk
6. Pytlos Weronika
7. Socha Karol
8. Szmit Zofia
9. Trojanowski Michał
10. Wiśniewski Michał

3A1
1. Frączyk Maria
2. Gonerka Anna
3. Górski Marcin
4. Jakubowski Jakub
5. Karasińska Kamila
6. Kowalska Agata
7. Mirecka Maja
8. Nowak Patrycja
9. Owczarek Jan
10. Patrzykąt Katarzyna
11. Polańska Aleksandra
12. Smerdzyński Adam
13. Sobczyk Miłosz
14. Trojanowska Agnieszka
15. Walkiewicz Mateusz
16. Wesołowska Katarzyna

REKLAMA

3C
1. Cieślik Filip
2. Dudzic Aleksandra
3. Góral Kamila
4. Kośka Alicja
5. Kowalewska Wiktoria
6. Rybak Natalia
7. Stępień Malwina
8. Szocińska Joanna
9. Szwed Marcela
10. Tarasińsja Julia
11. Tarasińska Kinga
12. Włodarczyk Sara
13. Wychowaniec Maria
14. Zbróg Jakub

3C1D
1. Bogacka Barbara
2. Chianese Antonella
3. Czarnecka Monika
4. Kołodziejczyk Aleksandra
5. Kucharska Amelia
6. Pękal Aleksandra
7. Studzińska Izabela
8. Wiaderna Alicja
9. Wolska Aleksandra
10. Wydra Julia
11. Zięba Anna

Absolwent Roku
1. Mateusz Walkiewicz – 3A1

Ambasador Szkoły
1. Maria Frączyk – 3A1
2. Agnieszka Trojanowska – 3A1
3. Kinga Tarasińska – 3C
4. Katarzyna Wesołowska – 3A1

STATUETKI ARTYSTYCZNE (DESKI)

3 A
1. Potocki Wojciech
3C
2. Cieślik Filip
3. Szocińska Joanna
4. Dobosz Wiktoria

NAGRODY KSIĄŻKOWE
3A
1. Pargieła Igor
2. Socha Karol
3. Fornal Filip (obsługa)
4. Zapala Dominik (obsługa)
3A1
5. Frączyk Maria
3C
6. Góral Kamila
7. Kośka Alicja
8. Kowalewska Wiktoria
9. Lesiak Anna
10. Milcarz Natalia
11. Stępień Natalia
12. Świeboda Patrycja
13. Zbróg Jakub

3C1D
14. Jagoda Szczegielniak
15. Aleksandra Kołodziejczyk (strona internetowa)
16. Bogacka Barbara

NAGRODY ZA SPORT
3A
Pargieła Igor

3A1
Frączyk Maria
Karasińska Kamila
Kowalska Agata
Polańska Aleksandra

3C
Dobosz Wiktoria
Rybak Natalia

3C1D
Bogacka Barbara
Kucharska Amelia
Markowska Paulina
Pękal Aleksandra
Sosnowska Zuzanna
Szczepanik Natalia
Wiaderna Alicja
Wydra Julia
Zięba Anna

NAGRODY ZA POCZET SZTANDAROWY
Jakub Jakubowski (3a1)
Maria Frączyk (3a1)
Agata Kowalska (3a1)
Katarzyna Wesołowska, (3a1)
Magdalena Wrzeszcz (3c)

Dyplomy za pracę wolontariacką
3A
Maria Basiak
Filip Fornal
Filip Kania
Mateusz Mirowski
Rozalia Stępień
Zofia Szmit
Damian Szulc
3A1
Anna Gonerka
Jakub Jakubowski
Maja Mirecka
Katarzyna Patrzykąt
Miłosz Sobczyk
Mateusz Walkiewicz
Katarzyna Wesołowska
3C
Aleksandra Dudzic
Kamila Góral
Wiktoria Kowalewska
Kinga Tarasińska
3C1D
Antonella Chianese
Monika Czarnecka
Oliwia Grochowska
Aleksandra Kołodziejczyk
Paulina Markowska
Martyna Malicka
Anna Mąka
Izabela Studzińska
Aleksandra Wolska
Julia Wydra

Nagrody za krwiodawstwo
1. Rybak Natalia – 3C
2. Jakubowski Jakub – 3A1

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *