REKLAMA

Najmłodsi koncertowali w Domu Kultury [wideo, zdjęcia]

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fragmentów koncertu Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Wydarzenia miało miejsce w czwartkowe popołudnie.

REKLAMA

Na scenie koneckiego DK-u prezentowali się najmłodsi artyści, czyli przede wszystkim uczniowie podstawówek. –„Studio Piosenki to jest taka formuła, która funkcjonuje w całej Polsce. Po prostu kształcimy dzieci i młodzież w zakresie śpiewania. W naszym Domu Kultury zajmuje się tym ja, czyli Maciej Lisowski oraz Roman Cieślak.” – mówił nam instruktor muzyki w MGDK Końskie Maciej Lisowski.

W czwartek słuchaliśmy i podziwialiśmy dzieciaki, które śpiewu tak naprawdę dopiero się uczą. Na scenie wystąpili: Ola Bukowiecka, Apolonia Cacek, Nina Filiks, Amelia Grochala, Pola Grzegorczyk, Julia Jabłońska, Taja Kazimierska, Jadzia Kołodziej, Maja Kos, Marta Krakowiak, Emilia Mazur, Maja Stachera, Martyna Stachera, Irmina Staromłyńska, Paulina Stoińska, Kamil Szmeiduch, Julia Śliwak i Natalia Więckowicz.

REKLAMA

A już w piątek, 22-go kwietnia o godzinie 18.00 zaśpiewają starsi artyści związani z koneckim Studiem Piosenki. Oczywiście przyjść do Domu Kultury i podziwiać wykonania gimnazjalistów oraz uczniów szkół średnich może absolutnie każdy.

Galeria zdjęć:

Koncert Studia Piosenki MGDK Końskie 01

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *