REKLAMA

Najmłodsi piłkarze rywalizowali w Fałkowie! [zdjęcia]

Piłkarze z najmłodszych roczników takich klubów jak GLKS Fałków, Akademia Piłkarska Champions Końskie oraz Tęcza Gowarczów w sobotę rywalizowali podczas turnieju dotowanego przez Ministerstwo Sportu w Fałkowie. Najlepszymi okazali się zawodnicy AP Champions Końskie oraz Kasztelana Żarnów. 

REKLAMA

Turniej mógł odbyć się dzięki dotacji otrzymanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz współpracy GLKS z gminą Fałków. Zmagania rozpoczęto już o godzinie 9.00 turniejem dla rocznika 2012 i młodszych, w którym udział wzięło pięć drużyn (ok 60 zawodników). Po czterogodzinnych zmaganiach, 20 rozegranych meczach, 100 strzelonych bramkach kolejność przedstawiała się następująco:

REKLAMA

1. Akademia Piłkarska II Końskie
2. Tęcza Gowarczów
3. Deko Włoszczowa
4. Akademia Piłkarska I Końskie
5. GLKS Fałków

Puchary, medale oraz statuetki dla najlepszych zawodników w swoich drużynach wręczał zastępca wójta gminy Fałków  Krzysztof Bajor.

O godzinie 13.00 zmagania rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi, gdzie udział brało sześć drużyn (ok 80 zawodników). Po czterech godzinach, w tym kilku meczach zakończonych rzutami karnymi  kolejność przedstawiała się następująco:

1. Kasztelan Żarnów I
2. Tęcza Gowarczów
3. Akademia Piłkarska Końskie
4. Kasztelan Żarnów II
5. GLKS Fałków
6. Akademia Piłkarska Kielce

Zdjęcia (GLKS Fałków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *