REKLAMA

Najmłodsi twórcy z Końskich zaprezentowali swoje prace [wideo, zdjęcia]

Przez cały semestr sumiennie chodzili na zajęcia by tworzyć piękne prace plastyczne. Pod koniec zimowych ferii zaprezentowali swoją twórczość w galerii DeK w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich. Mowa o uczestnikach zajęć prowadzonych w Domu Kultury przez Kamilę Dobrowolską. 

REKLAMA

„To podsumowanie jednego semestru w roku szkolnym 2018/2019. Są tutaj prace dzieci, które uczestniczą w zajęciach koła plastycznego pod moim kierunkiem. Widzimy tu prace sezonowe, czyli możemy zobaczyć obrazki, papieroplastykę, rysunki grup od lat 7 do tak naprawdę 16. Jest tutaj i grupa zaawansowana, jest też grupa, która zajmuje się tylko rysunkiem. Uczestników zajęć mamy 30 osób, które są podzielone na pięć grup wiekowych. Oczywiście w trakcie roku szkolnego można zapisywać się przez cały czas” – opowiada nam Kamila Dobrowolska, instruktor plastyki w MGDK Końskie.

REKLAMA

Do zajęć plastycznych cały czas można dołączać, a o szczegóły należy pytać w Miejsko-Gminnym Domu Kultury przy ulicy Mieszka I-go 4. Z kolei wystawę, która swoją premierę miała w piątek można w DK-u oglądać tylko przez tydzień, do piątku 1 lutego. Podczas jej premiery w Domu Kultury zgromadziło się mnóstwo osób – byli to głównie młodzi artyści, ich rodzice, dziadkowie oraz przyjaciele.

Zdjęcia (Paulina Adamczyk):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *