REKLAMA

Najmłodsi w Pomykowie zostali pasowani na przedszkolaków [zdjęcia]

W czwartek 14 listopada w przedszkolu należącego do Zespołu Placówek Oświatowych w Pomykowie odbyła się bardzo ważna uroczystość dla dzieci – pasowanie na przedszkolaka.

REKLAMA

Fot. Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie

Maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Z uśmiechami na twarzach zaprezentowały wierszyki i piękne tańce. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Naczelnik Wydziału Edukacji miasta i gminy Końskie Krystyna Milczarek, która była honorowym gościem na uroczystości, za pomocą wielkiego ołówka dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało upominek i dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków.

Fot. Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie

Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi oraz osoby uczestniczące w uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dla dzieci był to niewątpliwie dzień, który zostanie w ich pamięci jeszcze przez długi czas. Dzień pełen pozytywnych emocji i miłych wrażeń. Uroczystość przygotowały nauczycielki grupy „Słoneczka” Katarzyna Bocheńska i Magdalena Wilk. Nad całością czuwała dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Pomykowie Ewa Szczepanik.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *