REKLAMA

Najmłodsi wystąpią w koncercie online

W piątek (3 kwietnia) miał odbyć się koncert „Piosenka jest dobra na wszystko” w sali „Egipcjanki”. Ze względu na stan epidemii w Polsce, Dom Kultury w Końskich organizuje to wydarzenie online.

REKLAMA

Maciej Lisowski zaprasza na koncert online. Zdjęcie: MGDK Końskie

Instruktor muzyki Maciej Lisowski i jego najmłodsi podopieczni ze Studia Piosenki „Solo” przygotowywali się do koncertu już od kilku tygodni: – „Moi młodzi wokaliści mieli stanąć na scenie „Egipcjanki” w piątek 3 kwietnia. Nie pojawią się na scenie, ale zaprezentują się w internecie. Na taką formę, czyli nagranie w domu filmiku ze swą piosenką, zdecydowało się sześć wokalistek: Kinga Chmielewska, Barbara Garlińska, Maja Kosma, Anna Zielińska, Taja Kazimierska i Paulina Stoińska. Zmontowana przeze mnie prezentacja pojawi się na stronie facebookowej Miejsko–Gminnego Domu Kultury w piątek 3 kwietnia o godzinie 17. Serdecznie zapraszamy na nasz koncert!” – informuje Maciej Lisowski.

Wiosenny koncert pt. „Piosenka jest dobra na wszystko” to drugie planowane wydarzenie, jakie Miejsko–Gminnemu Domowi Kultury w Końskich nie pozwala na żywo zrealizować epidemia. W środę prezentację wystawy „Ceramika”, którą przygotował instruktor Paweł Stasiński, MGDK zamieścił na swoim fanpage’u. – „Okazało się, że wydarzenie online zainteresowało wielu sympatyków domu kultury i Galerii „DeK”. Można wciąż obejrzeć otwarcie wystawy i prace na niej eksponowane. Tym razem zapraszamy na wiosenny koncert” – zachęca dyrektor Domu Kultury Piotr Salata.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *