REKLAMA

Prezenty na święta w Bejbiś Centrum Zabawek u Eli w Końskich. Zobaczcie gazetkę z mega promocjami [wideo]

Idą święta, pomyśl o swoich najbliższych i zostań Mikołajem! Bejbiś Centrum Zabawek i art. Dziecięcych u ELI, Końskie ul. Gimnazjalna 13. To najlepsze miejsce do wyboru prezentu na Mikołaja oraz na Gwiazdkę. Sklep ogłasza także konkurs świąteczny! Zrób zakupy za minimum 100 złotych i zgarnij znakomite nagrody – szczegóły na grafikach poniżej. 

REKLAMA

Ogromny wybór zabawek, gier, ubranek i odzieży dziecięcej. Największe hity i sprawdzone klasyki. Zabawki z reklam telewizyjnych, ale i te z dawnych lat. Asortyment dla chłopców oraz dziewczynek, ogromny wybór dla dzieci z każdej grupy wiekowej. Na miejscu znajdziecie największy wybór klocków lego, artykuły imprezowe – na półkach sklepu znajduje się wszystko co potrzebne jest na każdą imprezę. Centrum to także szeroki asortyment papierniczy.

REKLAMA

Sklep ogłasza także konkurs świąteczny! Zrób zakupy za minimum 100 złotych i zgarnij znakomite nagrody – szczegóły na grafikach poniżej (kliknij by powiększyć): 

Najlepsze prezenty tylko w Bejbiś Centrum Zabawek „u Eli”. Teraz to wszystko w świetnych, świątecznych cenach (oferta ważna od 22 listopada).

Na przykład:
Wielki Słownik Pojazdów – z Rodziną Treflików – teraz tylko za 129,50 zł
Sejf elektroniczny – skarbonka na baterie – 49,90 zł

A więcej promocyjnych ofert z najlepszymi cenami znajdziecie w gazetce tego Centrum Zabawek na poniższych grafikach (oferta ważna od 11  grudnia):

Odwiedź centrum zabawek przy ulicy Gimnazjalnej i przekonaj się o tym sam!

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *