REKLAMA

Najwyższej jakości drzwi i podłogi? Odwiedź Fachowca w Końskich [zdjęcia]

Fachowiec to sklep znajdujący się w Końskich przy ulicy Partyzantów, w którym znajdziesz doskonałe panele i deski podłogowe, drzwi, lamele oraz deskę kompozytową na tarasy. Bogatą ofertę tego miejsca oraz najświeższe promocje, na bieżąco możesz śledzić na Facebooku klikając TUTAJ. Warto pamiętać, że firma oferuje montaż paneli gratis. 

REKLAMA

REKLAMA

Fachowiec w Końskich mieści się przy ulicy Partyzantów 7 (droga wylotowa w kierunku Stąporkowa). Fachowiec to Twój partner w budowie marzeń! Solidność, styl, zawsze na najwyższym poziomie!

W ofercie tego miejsca znajdziecie stylowe i nowoczesne drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, techniczne – drewniane i metalowe od takich producentów jak: Vasco, DRE, Esstilo, Barański, Erkado, Porta, Mikea, Pol-Skone, Gerda. Ale też modne i ponadczasowe lamele firmy Lamelio oraz deski kompozytowe na taras od producenta Seqo.

Ważną częścią asortymentu są podłogi. W Fachowcu znajdziecie panele laminowane, winylowe, deski podłogowe, jodełki. Na miejscu można nabyć także listwy przypodłogowe. Możemy tutaj wybierać z dużej gamy producentów, jak choćby: quick step,  move on, UP Line, Swiss Krono, Barlinek, Wineo, Ado, Kaindl, Gerfloor, BERRY ALOCK, JAWOR, EGGER.

Wybór jest olbrzymi i myśląc o budowie czy remoncie na pewno warto odwiedzić to miejsce oraz zapoznać się z aktualnymi promocjami, które znajdziecie między innymi na stronie internetowej sklepu.

Fachowiec Końskie
ul. Partyzantów 7, Końskie
tel. 537-576-161
FACEBOOK – TUTAJ
mail: [email protected]

Godziny otwarcia:

Pon – pt: 9:00 – 17:00

Sobota: 9:00 – 14:00

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *