REKLAMA

Nasz Nowy Dom z Kaligi już w czwartek!

Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą kilka miesięcy temu gościła w miejscowości Kaliga w gminie Radoszyce. Już w czwartek tuż po 20:00 w Telewizji Polsat będziemy mogli obejrzeć odcinek zarejestrowany w naszym regionie. 

REKLAMA

Nasz Nowy Dom 11 – Kaliga

REKLAMA

Kaliga to niewielka, przepięknie położona wieś w województwie świętokrzyskim. W połowie starego, drewnianego domu mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Wszyscy gnieżdżą się w jednym pomieszczeniu, przedzielonym regałem na cześć kuchenną i sypialną. W domu nie ma wody, łazienki ani kanalizacji. Przez zbutwiałe ściany do wnętrza wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid nie mają swoich łóżek, nie wspomniawszy już nawet o takich luksusach jak chociaż miejsce do nauki. I tutaj pojawiamy się my. Nowy odcinek Nasz Nowy Dom już w czwartek!

Opublikowany przez Nasz Nowy Dom Wtorek, 25 września 2018

„Kaliga to niewielka, przepięknie położona wieś w województwie świętokrzyskim. W połowie starego, drewnianego domu mieszka pani Sylwia z czwórką dzieci. Wszyscy gnieżdżą się w jednym pomieszczeniu, przedzielonym regałem na cześć kuchenną i sypialną. W domu nie ma wody, łazienki ani kanalizacji. Przez zbutwiałe ściany do wnętrza wdziera się chłód i wilgoć. Dwunastoletnia Patrycja, jedenastoletni Michał, dziewięcioletnia Asia i ośmioletni Dawid nie mają swoich łóżek, nie wspomniawszy już nawet o takich luksusach jak chociaż miejsce do nauki.” – możemy przeczytać w zapowiedzi odcinka.

A co wyjdzie z tego remontu? O tym przekonamy się już w czwartkowy wieczór. Zapraszamy Państwa do oglądania.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *