REKLAMA

Nauczyciele z niespodzianką na Dzień Dziecka dla przedszkolaków ze Smykowa [wideo, zdjęcia]

„Witaminki dla Księżniczki Marcelinki” to tytuł spektaklu, który dyrektor, nauczyciele, rodzice, pracownicy przedszkola oraz pracownica Urzędu Gminy w Smykowie przygotowali dla dzieci z przedszkola. To niespodzianka z okazji Dnia Dziecka! 

REKLAMA

Dorośli przygotowali i nagrali spektakl-niespodziankę o charakterze profilaktycznym, barwnym i humorystycznym „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Do tego celu przygotowano dekoracje, kostiumy oraz niezbędne rekwizyty. Przedstawienie dotyczy zdrowego odżywiania i jego wpływu na samopoczucie –„W dostępny dla dzieci sposób pokazuje jak negatywny skutek mogą wywołać słodycze i brak w diecie urozmaicenia owocami i warzywami. Przedstawienie zostało nagrane oraz udostępnione dzieciom do obejrzenia z okazji Dnia Dziecka” – opowiada nam Dorota Kołodziejczyk, dyrektor Przedszkola w Smykowie.

Przypominamy, że w ubiegłym roku z okazji Dnia Rodziny to rodzice przygotowali dla dzieci wiele niespodzianek – między innymi Przedstawienie „Rzepka”. W tym roku miała to być bajka „Brzydkie Kaczątko”, jednakże epidemia koronawirusa skutecznie to uniemożliwiła. Jest za to w wersji online inscenizacja „Witaminki dla księżniczki Marcelinki” – możecie zobaczyć je powyżej, a także na stronie internetowej i fanpage przedszkola.

REKLAMA

W przedstawieniu wzięli udział:
król- Justyna Łosiak
królowa-Paulina Paluch
księżniczka- Marcelina Adach
narrator- Jolanta Błońska
kucharz- Dorota Kołodziejczyk
lekarz- Sylwia Pałgan
damy dworu- Anna Kołodziejczyk. Elżbieta Zynkowska
książę witaminek- Zaneta Felisek

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *