Na parkingu przy zjeździe z obwodnicy Końskich (w pobliżu Baryczy i Kornicy) w niedzielne popołudnie spotkali się miłośnicy motoryzacji. Na miejsce przyjechało w szczytowym momencie nawet 140 aut!
O I Koneckim Spocie informowaliśmy TUTAJ.
Zlot odbywał się w godzinach 16.00 - 20.00, a jego uczestnicy zorganizowali się w mediach społecznościowych. Nieformalnym liderem zlotu był Kuba Cieślak. -"Podczas spotu urządziliśmy także spokojny przejazd przez Końskie. Były auta oczywiście z Końskich i naszego powiatu, ale i Kielc, Przysuchy, Skarżyska Kamiennej, Ostrowca Świętokrzyskiego, czy nawet Radomia." - opowiada nam organizator.
Wśród samochodów były zarówno pojazdy zabytkowe, jak i youngtimery oraz współczesne tuningowane samochody. Podziwiać mogliśmy więc między innymi stare "Garbusy", Volkswagena Golfa mk1, Volskwagena Corrado, ale i nowe pojazdy: Audi A4, B6, czy Lexusa.
W tym roku prawdopodobnie odbędzie się w Końskich jeszcze jeden spot. -"Chcielibyśmy się spotkać jeszcze 24 września. Byłoby takie małe zakończenie sezonu motoryzacyjnego." - mówi Kuba Cieślak.
Zdjęcia (własne, Rafał Jóźwiak, Drone Vision, Miłosz Waszczyk):
::attachment{"type":"image","item_id":"540658", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
[FOTORELACJA]30907[/FOTORELACJA]
W piątek utrudnienia drogowe w centrum Końskich
Nie jestem za tym co się dzieje w tym mieście starostwie gminie itd ale ludzie robi się remont źle nie robi źle....przecież to jest robione między innymi dla was!!!! tego typu inwestycje maja w sobie wiele nieprzewidywalnych problemów nigdy nie będzie tak że wszystko się zrobi na czas ale ważne że jest coś robione a 3 miesiące w ta czy w tamtą , naprawdę ten płacz oponentów burmistrza jest żałosny i to pewnie z bliskiego otoczenia albo niedoszłego stanowiska które się miało dostać.
robert
15:46, 2026-05-21
Trwają zapisy na Konecki Maraton Pieszy
Strasznie drogą ta impreza to jeszcze ktoś musi na tym zarobić????
X p
23:41, 2026-05-20
Dzień Otwarty w ZSP nr 2 w Końskich z MR SEBII!
Partyjniacy się lansują. O ile mnie pamięć nie myli to Banasik chodził do Kanady,ale nie jestem pewny czy ją skończył Ps.Pytanie trzecie Co kudłaty robi na stanowisku dyrektora. Facet bez charyzmy, doświadczenia w kierowaniu szkołą, bez szacunku u nauczycieli i uczniów. Ale kolega starosty. Kolesiostwo.
Marcin
21:52, 2026-05-20
Rozmowa o przyszłości Stąporkowa. Spotkania online
Rozmowa o przyszłości, właśnie w tej chwili cymbał kita wyje syreną, system powiadomiania to komórki a nie wycie prostaku lanserze
Czellito
18:42, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz