REKLAMA

Neptun – Granat już w niedzielę. Zapraszamy na stadion

W niedzielę 30 października o godzinie 13:00 Neptun Końskie podejmie na stadionie przy ulicy Sportowej Granat Skarżysko-Kamienna. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 14. kolejki Świętokrzyskiej Hummel IV Ligi. 

REKLAMA
REKLAMA

Foto: archiwum tkn24.pl

Dla Neptuna mecz ma być szansą na zatarcie fatalnego wrażenia z ostatniego weekendu, kiedy to żółto-niebiescy przegrali na wyjeździe ze Stalą Kunów aż 5:0. Przypomnijmy, że wcześniej nasz zespół pokonał Nidę Pińczów oraz zremisował z Pogonią Staszów. To jednak nie jest dobry sezon w wykonaniu ekipy trenera Arkadiusza Bilskiego – po 13 seriach gier Neptun jest tuż nad strefą spadkową. Oby od najbliższego weekendu zaczął piąć się w górę tabeli.

Będzie o to jednak niezwykle trudno. Granat Skarżysko-Kamienna to wicelider IV Ligi mający 27 punktów na koncie (Neptun zgromadził 14 oczek). Ostatnio ekipa ze Skarżyska wygrała z Rudkami, a wcześniej z Alitem Ożarów, a zatem z dwoma trudnymi rywalami. Czy Neptun powalczy z teoretycznie silniejszym rywalem? Na pewno mecz ten pokaże czy w zespole drzemie jeszcze charakter, który może na wiosnę ponieść klub w kierunku lepszych wyników.

REKLAMA
REKLAMA

Zapowiedź: Neptun Końskie – Granat Skarżysko-Kamienna w ramach 14. kolejki Hummel IV Ligi, niedziela, 30 października, godzina 13:00, Stadion Miejski przy ulicy Sportowej w Końskich. 

image description

REKLAMA

One thought on “Neptun – Granat już w niedzielę. Zapraszamy na stadion

  1. Jaga pisze:

    Być albo niebyt trenera , a tak miało być różowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *