Neptun gromi Wisłę i znów jest liderem [WIDEO, zdjęcia]

W środowe popołudnie Neptun Końskie rozegrał zaległy mecz RSActive IV Ligi Świętokrzyskiej. Konecki zespół wygrał z outsiderem rozgrywek Wisłą Sandomierz 5:1 i wrócił na fotel lidera. Zobaczcie w materiale wideo najciekawsze fragmenty tego spotkania.

Neptun przeważał od pierwszej do ostatniej minuty, a goście przez całe spotkanie stworzyli sobie zaledwie 2-3 sytuacje. Przez większość meczu bronili się oni na własnej połowie. Wiśle zabrakło jednak umiejętności, choć zdobyła honorowego gola, co więcej – to pierwsze trafienie tego zespołu w trwającym sezonie (aktualny bilans sandomierzan po sześciu spotkaniach to 0 punktów, 45 straconych goli i właśnie ten 1 strzelony).

Pomimo wyraźnej przewagi nasi zawodnicy nie byli zadowoleni z przebiegu meczu, entuzjazm nie tryskał też trener Arkadiusz Bilski. Do przerwy prowadziliśmy 2:0, cały mecz zakończył się wynikiem 5:1. Zdobyte trzy punkty pozwoliły Neptunowi wrócić na fotel lidera rozgrywek (z 19 oczkami zdobytymi w 7 meczach).

Niepokonani w tym sezonie żółto-niebiescy w niedzielę o 16:00 na stadionie przy ul. Sportowej podejmą Orlęta Kielce, które zajmują 4. miejsce w tabeli. Już dziś zapraszamy do kibicowania.

Neptun Końskie – Wisła Sandomierz 5:1 (2:0)
Gole dla Netpuna: Grudnik – 2, Kwiecień, Markowicz, Raczyński
Neptun: Herda, Skalski, Kwiecień (Siudak), Siadzko (Igor Wasik), Raczyński, Pańtak, Wojna (Marcinkowski), Markowicz,  Filip Wasik (Pakuła), Lasak, Grudnik.