REKLAMA

Neptun i Partyzant po kolejnych sparingach

Zwycięstwami zakończyli kolejne mecze sparingowe piłkarze Neptuna Końskie oraz Partyzanta Radoszyce. Wiemy też już nieco więcej o ruchach transferowych obu klubów. 

REKLAMA

Piłkarze z Końskich w weekend w Drzewicy grali z tamtejszym Gerlachem i zwyciężyli 1:2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Piotr Gardynik. Póki co jedynym wzmocnieniem klubu z Końskich jest Łukasz Jamróz. To zawodnik ostatnio występujący w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a wcześniej ten napastnik rozegrał 14 spotkań w barwach Korony Kielce w Ekstraklasie. Z koneckiego zespołu na ten moment nikt nie ubył.

REKLAMA

Swój pierwszy sparing w weekend rozegrał Partyzant Radoszyce i od razu zachwycił swoją postawą. Podopieczni Jarosława Komisarskiego w Opocznie pokonali Ceramikę aż 0:5, a gole dla radoszyczan zdobywali: Kuba Kos – dwa, Tomasz Mazur, Bartłomiej Papros i Maciej Dymek. Wiemy, że Partyzant wzmocnił się trzema graczami KS Paradyż: Wojciechem Tyczyńskim, Wojciechem Majewskim i Mateuszem Śliwką. Z drużyny odeszli za to Michał Grudzień i Jakub Jaśkiewicz. Ten ostatni będzie grał w ligowym rywalu Zdroju Busko Zdrój.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *