REKLAMA

Neptun i Partyzant rozpoczęły sparingi [wideo, zdjęcia]

Partyzant Radoszyce wygrał w swoim pierwszym meczu przygotowującym do rundy wiosennej IV Ligi z Moravią Morawica 1:0. Neptun Końskie zremisował z Zenitem Chmielnik. 

REKLAMA

Podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego podejmowali w sobotę na stadionie ze sztuczną płytą w Końskich przy ulicy Południowej występującą w tej samej lidze Moravię Morawica. Po golu Kuby Kosa Partyzant zwyciężył 1:0. W drużynie z Radoszyc póki co nie ma żadnych zmian kadrowych. Za tydzień ta drużyna rozegra kolejny mecz towarzyski.

Partyzant Radoszyce – Moravia Morawca 1:0
Gol: Kuba Kos.
Partyzant:
Kaszuba, Pańczyk, Miśtal, T. Mazur, Papros, Kos, Samburski, Morgaś, Dymek, Jaśkiewicz, Sosiński. Z ławk: Szustak, Grudzień, Opara, Wołczyk.

REKLAMA

Na tym samym obiekcie, także w sobotę grał Neptun Końskie. Zawodnicy trenera Waldemara Szpiegi bezbramkowo zremisowali z Zenitem Chmielnik. W ekipie z Końskich także nie doszło do wielkich zmian kadrowych. Z  drużyną pożegnał się jedynie Tomasz Surma – dotychczasowy rezerwowy bramkarz. Podczas meczu trener Szpiega testował trzech potencjalnych nowych zawodników.

Neptun Końskie – Zenit Chmielnik 0:0
Neptun Końskie: Herda, Skalski, Maciejewski, Rechowicz, Supierz, Piwowar, Szymkiewicz, Sroka, Gardynik, Kos, Zieliński. Z ławki wchodzili: Skoczylas, Sztandera, Taler, Pilarski.

W przyszłą sobotę o godzinie 14.00 Neptun na boisku przy ulicy Południowej podejmie Szydłowiankę Szydłowiec. W kolejnych spotkaniach sparingowych zmierzy się także z Ceramiką Opoczno, Pilicą Przedbórz, Naprzodem Jędrzejów, Stalą Niewiadów, Granatem Skarżysko Kamienna i Oskarem Przysucha. Spotkania z Ceramiką Opoczno i Naprzodem Jędrzejów odbędą się w środy 7 i 14 lutego o godzinie 17.00. Pozostałe mecze zaplanowano na kolejne soboty. Wszystkie spotkania odbędą się na stadionie przy ulicy Południowej. Wstęp na mecze jest wolny.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *