REKLAMA

Neptun i Partyzant w pełni przygotowań [wideo, zdjęcia]

Neptun póki co nie imponuje w meczach sparingowych, ale tak samo było przed rundą jesienną. Natomiast Partyzant gra naprawdę nieźle. 

REKLAMA

Przed tygodniem radoszyczanie w Końskich walczyli z KS Paradyż. Sparing ten obfitował w gole i ostatecznie zakończył się wygraną 5:4 drużyny z województwa łódzkiego. Gole dla Partyzanta w tym spotkaniu zdobyli: Jaśkiewicz dwie, Nieszporek i Sosiński.

Natomiast w minioną sobotę Partyzant podejmował Zenit Chmielnik i zwyciężył aż 8:1! W tym meczu bramki dla drużyny prowadzonej przez Jarosława Komisarskiego zdobywali: Jaśkiewicz – dwie; Sosiński, Kos – dwie, Samburski, Dymek, Wołczyk.

REKLAMA

Partyzant zagrał w składzie: Mazur Mateusz, Dymek, Wołczyk, Mazur Tomasz, Pańczyk, Morgaś, Sosiński, Opara, Samburski, Kos, Jaśkiewicz. Ławka: Kaszuba, Szóstak, Miśtal.

W ekipie nie pojawił się żaden nowy gracz w porównaniu z rundą jesienną. Jak powiedział nam trener Komisarski żadnych wzmocnień raczej nie ma się co spodziewać. W środę Partyzant zagra z Ceramiką Opoczno w Spale. W sobotę o godzinie 15.00 z Kasztelanem Żarnów w Końskich.

Z kolei Neptun przed tygodniem na boisku przy ulicy Południowej w Końskich zremisował z Pilicą Przedbórz 1:1, a jedynego gola dla naszych zdobył Jan Sroka. W tym spotkaniu w barwach koneckiej drużyny zadebiutował Łukasz Szymoniak. To póki co jedyne wzmocnienie drużyny trenera Szpiegi. W tę sobotę konecczanie przy Południowej mierzyli się ze Stalą Niewiadów i przegrali 1:2. Tym razem gola dla naszych zdobył Piotr Piwowar, a Neptun zagrał w składzie: Herda, Dutkiewicz, Szymoniak, Skalski, Supierz, Gardynik, Armata, Szymkiewicz, Sroka, Piwowar, Pach. Ławka: Skoczylas, Majchrzak, Kos, Pilarski.

W przyszłą sobotę Neptun o godzinie 11.00 podejmie na tym samym stadionie Granat Skarżysko-Kamienna.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *