Neptun i Partyzant zwyciężają po świetnych spotkaniach! [zdjęcia]

Partyzant Radoszyce na własnym stadionie w znakomitym stylu ograł Naprzód Jędrzejów. Na wyjeździe świetnie spisał się Neptun Końskie i rozgromił aż 4:0 GKS Nowiny!

Konecczanie udowodnili, że ciągle chcą walczyć o awans do III ligi. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Waldemara Szpiegi są wiceliderami rozgrywek i tracą na ten moment dwa punkty do Korony II Kielce (złocisto-krwiści mają rozegrany o jeden mecz mniej). Na spotkanie z Koroną II zapraszamy już w sobotę od godziny 16:00 na stadion przy ulicy Sportowej w Końskich.

W Nowinach konecczanie nie dali żadnych szans piątej drużynie tabeli. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej nasi się rozstrzelali – tutaj trzeba dodać, że w 40 minucie jeden z zawodników GKS-u otrzymał czerwoną kartkę po faulu na Kwietniu, który wychodził na sytuację sam na sam. W drugiej odsłonie gole dla Neptuna zdobywali: Krzysztof Pach – 2, Karol Armata i Dariusz Dutkiewicz.

GKS Nowiny – Neptun Końskie 0:4 (0:0)
Gole dla Neptuna: Krzysztof Pach 57, 90+2, Karol Armata 65, Dariusz Dutkiewicz 68.
Neptun: Herda, Dutkiewicz, Maciejewski, Szymoniak,  Skalski, Gardynik, Zacharski, Armata, Kwiecień (Płyta), Jamróz (Sroka) Pach.

Świetnie u siebie zagrali też piłkarze Zbigniewa Podsiebierskiego. Partyzant podejmując Naprzód Jędrzejów sprawę rozstrzygnął już w pierwszej połowie. Do przerwy było 2:0, a jędrzejowianie praktycznie nie istnieli na boisku. Druga odsłona to nieco lepsza gra gości, ale w końcówce to Partyzant podwyższył wynik na 3:0. Po tym starciu radoszyczanie awansowali na dziewiątą pozycję w tabeli. W niedzielę na wyjeździe radoszyczanie zagrają z Olimpią Pogoń Staszów.

Partyzant Radoszyce – Naprzód Jędrzejów 3:0 (2:0)
Gole dla Partyzanta: Wojciech Majewski 12, Mateusz Śliwka 14, Karol Nieszporek 90.
Partyzant: Kaszuba, Pańczyk, Morgaś (Nieszporek), Majewski, Sosiński (62 Kos), Opara, Piwowarczyk, Miśtal, Śliwka (Dymek), Tyczyński, Markowicz.