Neptun idzie jak burza przez test mecze [wideo, zdjęcia]

Czwarty mecz sparingowy i czwarta wygrana Neptuna Końskie! W sobotę na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich żółto-niebiescy pokonali Szydłowiankę Szydłowiec 1:0.

Podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego podczas przygotowań do rundy wiosennej radzą sobie znakomicie. Dotychczas zwyciężali już z Ceramiką Opoczno, MGKS Drzewicą, Pilicą Przedbórz, a dziś pokonali Szydłowiankę Szydłowiec 1:0. A gra wyglądała lepiej od wyniku. To nasi zepchnęli rywali do głębokiej defensywy, w pierwszej połowie niemal nie dając im wyjść z własnej połowy. I to właśnie w pierwszych minutach gry padła jedyna bramka w tym spotkaniu, a zdobył ją Patryk Kwiecień.

Patryk Kwiecień – strzelec jedynego gola

Drugie 45 minut było nieco bardziej wyrównane i ostatecznie konecczanie zwyciężyli jednym trafieniem. W środę o godzinie 18:00 na tym samym obiekcie żółto-niebiescy zmierzą się ze Spartakusem Daleszyce. W przyszłą sobotę o 11:00 z Neptun podejmie Ceramikę Paradyż.

Powrót zmagań w IV Lidze zaplanowano na niedzielę 13 marca. Wtedy to żółto-niebiescy o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Sportowej zmierzą się z Nidą Pińczów.

Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec 1:0
Gol: Patryk Kwiecień