Neptun Końskie odpada z Pucharu Polski

Korona II Kielce okazała się zbyt mocna dla Neptuna i odprawiła zawodników trenera Arkadiusza Bilskiego z Okręgowego Pucharu Polski.

Neptun Końskie – Korona II Kielce w Okręgowym Pucharze Polski. Foto: neptunkonskie.pl

Konecczanie podejmowali Koronę II w środę o godzinie 15:00. Mecz rozegrano w ramach IV rundy Okręgowego Pucharu Polski. Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 5. minucie żółto-niebieskich na prowadzenie wyprowadził Patryk Kwiecień. Niestety kolejne fragmenty gry nie wyglądały już tak optymistycznie. Do przerwy druga Korona prowadził 1:2, a na kilka minut przed końcem nawet 1:4. Wynik na 2:4 ustanowił Kolumbijczyk Kevin Castillo. Niestety tym samym Neptun odpadł z pucharowych rozgrywek.

W niedzielę w ramach spotkań IV Ligi konecczanie na wyjeździe powalczą z AKS Busko-Zdrój.

Neptun Końskie – Korona II Kielce 2:4 (2:1)
Gole dla Neptuna: Kwiecień, Castillo

Neptun: Łukasz Herda, Adrian Maciejewski, Marcin Bińkowski (Filip Wasik), Grzegorz Obuch, Miłosz Karwat (Maciej Blach), Patryk Kwiecień, Mariusz Skoczylas (Igor Wasik), Michał Pilarski (Kevin Castillo), Łukasz Wojna, Krzysztof Pach (Eryk Borczyński), Iwo Sochacki.