REKLAMA

Neptun Końskie ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych

Neptun Końskie zaprasza do współpracy młodzież urodzoną w latach 2003-2009 – zarząd klubu ogłasza nabór oraz mecze testowe dla młodych zawodników. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 28 lipca, a zgłoszenia prowadzone są mailowo na adres [email protected] oraz telefonicznie pod numerem 721 137 410.

REKLAMA

Test mecze w Neptunie Końskie na początku lipca organizowane były już na potrzeby drużyny IV-ligowych seniorów. Dużą częścią działalności klubu jest jednak sportowe wychowanie dzieci i młodzieży przy współpracy z Akademią Piłkarską Champions Końskie. Młodziki i juniorzy Neptuna często odnoszą także sukcesy w młodzieżowych ligach na szczeblu wojewódzkim. Stąd też inicjatywa, by zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego, z kolei dla klubu jest to szansa na pozyskanie młodych talentów, których rozwój może zaowocować w przyszłości.

REKLAMA

Podczas naboru zostaną przeprowadzone mecze testowe, które mają za zadanie ocenić potencjał oraz poziom umiejętności zawodników. Wydarzenie jest skierowane do młodzieży urodzonej w latach 2003-2009.

Zgłoszenia należy słać na adres mailowy [email protected] oraz telefonicznie pod numerem 721 137 410.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *