REKLAMA

Neptun Końskie powalczy z Koroną (CLJ). Już w sobotę o 11:00

Już jutro o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe Pucharu Polski Neptun Końskie – Korona Kielce. Niestety mecz w związku z sytuacją epidemiczną musi odbyć się bez udziału publiczności. Mimo usilnych starań z przyczyn technicznych związanych z niską prędkością internetu na stadionie Neptuna nie uda nam się także zorganizować transmisji na żywo z tego pojedynku. 

REKLAMA

W minioną sobotę Neptun Końskie pokonał w spotkaniu 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski z Lubrzanką Kajetanów. Teraz przed podopiecznymi Jarosława Komisarskiego pojedynek z juniorską drużyną Korony Kielce, która występuje w bardzo prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów. Mecz odbędzie się w Końskich – początek spotkania w sobotę 4 lipca o godzinie 11:00.

REKLAMA

To będzie trudny mecz dla zawodników Jarosława Komisarskiego. Korona występuje w Centralnej Lidze Juniorów, a to rozgrywki, których poziom porównywalny jest z III ligą seniorską. W 1/8 Korona z CLJ pokonała silną ekipę Czarnych Połaniec.

Wygrany zagra w półfinale 11 lipca, a finał Okręgowego Pucharu Polski zapowiedziano na 18 lipca.

Zapowiedź: Neptun Końskie – Korona Kielce (CLJ) w 1/4 finału Pucharu Polski – sobota, 4 lipca, godzina 11:00, stadion przy ulicy Sportowej w Końskich. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *