REKLAMA

Neptun Końskie rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej [wideo, zdjęcia]

W swoim pierwszym meczu przygotowującym do rundy wiosennej w minioną środę na stadionie OSiR Neptun Końskie pokonał drużynę Victoria Mniów imponującym wynikiem 8:1.

REKLAMA

Przygotowania do rundy wiosennej dla Neptuna oznaczały także zmiany kadrowe, o których opowiedział nam trener Waldemar Szpiega –„Przyszedł do nas z Partyzanta Radoszyce Paweł Markowicz. To jest na razie jedna zmiana, no i mamy dwóch ludzi, którzy są testowani. Odszedł prawdopodobnie na 99% Karol Stępnik. Wróci z powrotem do Nidy Pińczów” – informował nas Waldemar Szpiega.

Trener opowiedział nam także o postępach i planach jakie poczyniła drużyna –„Przede wszystkim pracowaliśmy dwa i pół tygodnia nad wytrzymałością, siłą. Dzisiaj taka odskocznia, że zagramy sobie sparing z Victorią Mniów. Od lutego już będziemy to zgrywać, bo od pierwszego marca prawdopodobnie będziemy grać w Pucharze Polski” – mówił nam Waldemar Szpiega.

REKLAMA

Neptun Końskie rundę jesienną w IV. lidze zakończył na 9. miejscu w tabeli. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej Neptun zagra na wyjeździe z drużyną GKS Nowiny, która obecnie zajmuje 2. pozycję w tabeli. Następnie koneccy piłkarze w niedzielę 15 marca będą gościć w Końskich Łysicę Bodzentyn, która zakończyła rundę jesienną na 8. miejscu, czyli jedno miejsce nad Neptunem.

Zapraszamy także do kibicowania koneckiej drużynie podczas kolejnych sparingów:

1. luty – Gerlach Drzewica vs Neptun Końskie

8. luty – Pilica Przedbórz vs Neptun Końskie

12. luty – Ceramika Paradyż vs Neptun Końskie

15. luty – Szydłowianka Szydłowiec vs Neptun Końskie

22. luty – Hetman Włoszczowa vs Neptun Końskie

26. luty – Ceramika Opoczno vs Neptun Końskie

29. luty – Drogowiec Jedlińsk vs Neptun Końskie

Zdjęcia (MKS Neptun Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *