Neptun na remis, Partyzant zwycięża. Kolejne sparingi przed startem IV Ligi

Neptun Końskie w sobotę zremisował z Szydłowianką Szydłowiec. Partyzant Radoszyce pewnie pokonał Gród Ćmińsk. U nas wyniki i fragmenty wideo obu spotkań. Oba mecze odbyły się na stadionie przy ulicy Maratońskiej w Końskich.

Pierwsi na zaśnieżone boisko wyszli piłkarze Neptuna Końskie. Podopieczni trenera Waldemara Szpiegi w dotychczasowych spotkaniach przygotowujących do rundy wiosennej zremisowali 2:2 z Pilicą Przedbórz i pokonali 2:1 Spartakusa Daleszyce. Tym razem zremisowali 3:3 z Szydłowianką Szydłowiec, a do przerwy w tym  meczu też był remis 2:2. Przed Neptunem jeszcze cztery sparingi (wszystkie na stadionie OSiR w Końskich):

17.02.2021, godz. 18:00 Neptun Końskie – KS Paradyż
20.02.2021, godz. 11:00 Neptun Końskie – Gerlach Drzewica
24.02.2021, godz. 17:00 Neptun Końskie – Ceramika Opoczno
27.02.2021, godz. 11:00 Neptun Końskie – Broń Radom

Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec 3:3 (2:2)
Gole: Paweł Markowicz x 2; Mateusz Zacharski
Neptun: Herda – Skalski, test. zaw., test. zaw., Filip Wąsik – Maciejewski, Zacharski, Markowicz, Kwiecień, Kotarzewski – Pach oraz Grzegorczyk, Skoczylas, test. zaw., Igor Wasik i Urban.

Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec

Kilkanaście minut później na zaśnieżone boisko weszli zawodnicy Partyzanta Radoszyce. Podopieczni trenera Jana Luzara dotychczas podczas przygotowań przegrali z Lubrzanką Kajetanów, pokonali Kasztelana Żarnów, przegrali z Polonią Piotrków Trybunalski i ograli Hetmana Włoszczowa.

Tym razem ekipa z Radoszyc zwyciężyła z Grodem Ćmińsk 2:0. Przed Partyzantem tej zimy jeszcze dwa sparingi (oba na stadionie OSiR w Końskich):

20.02.2021, godzina 13:00 Partyzant Radoszyce – Unia Będziszów
27.02.2021, godzina 13:00 Partyzant Radoszyce – KS Paradyż

Partyzant Radoszyce – Gród Cmińsk 2:0
Gole: Michał Pilarski, Maciej Dymek