Neptun na remis w ostatnim meczu jesieni u siebie [wideo, zdjęcia]

MKS Neptun Końskie zremisowała w ostatnim meczu rundy jesiennej organizowanym na własnym stadionie. Po pełnym emocji widowisku nasi piłkarze podzielili się punktami z Wierną Małogoszcz.

W pierwszej połowie to goście dominowali, a efektem ich dobrej gry były dwie bramki zdobyte w 14 i 35 minucie. Na szczęście na ich trafienia odpowiedział jeden z młodszych zawodników w kadrze trenera Arkadiusza Bilskiego – Konrad Musielewicz. Do przerwy mieliśmy więc wynik 1:2.

Druga odsłona to zdecydowanie lepsza gra naszych. Na boisku wykazywali się oni ogromnym charakterem, ale i żelaznymi płucami. Docisnęli będącą wyżej w tabeli Wierną, a gola wyrównującego zdobył Łukasz Wojna. Niestety zabrakło czasu by w tym meczu zdobyć trzy punkty. Za walkę i ambicję naszym należą się jednak wielkie brawa!

Naszych z trybun tym razem oklaskiwał także poseł – spotkaniu przyglądał się Andrzej Szejna z Nowej Lewicy.

Fragmenty spotkania, a także wypowiedź trenera Arkadiusza Bilskiego podsumowującą mecz oraz rundę znajdziecie w materiale wideo.

Po tym pojedynku konecczanie zajmują dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 19. punktów. W sobotę w ostatnim jesiennym meczu Neptun na wyjeździe zagra ze Spartą Kazimierza Wielka.

Neptun Końskie – Wierna Małogoszcz 2:2 (1:2)
Gole dla Neptuna: Musielewicz, Wojna:
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Piotrowski, Marcinkowski, Wojna (Filip Wasik), Musielewicz (Wójciak), Markowicz, Kobryń (Blach), Banasik, Castillo.