REKLAMA

Neptun na remis w trzecim sparingu

Za nami już trzeci mecz sparingowy Neptuna Końskie. Piłkarze Jarosława Komisarskiego w spotkaniach testowych zanotowali do tej pory już komplet wyników: najpierw przegrali, następnie zwyciężyli, a dziś zremisowali z Gerlachem Drzewica. 

REKLAMA
Piłka, piłka nożna

Zdjęcie poglądowe.

Przypomnijmy, że konecczanie w pierwszym test-meczu przegrali z Ceramiką Paradyż, potem pokonali RKS Radomsko. Dziś w Drzewicy mierzyli się z miejscowym Gerlachem i po prawdziwej strzelaninie zremisowali 4:4. Najlepszym zawodnikiem meczu został Krzysztof Słaby, który do Neptuna kilka tygodni temu dołączył z ŁKS-u Łagów. Słaby w starciu z Gerlachem ustrzelił hat-tricka.

Do przerwy Neptun prowadził 3:2, w drugiej odsłonie dwa gole zdobył Gerlach, a zawodnicy trenera Komisarskiego dorzucili tylko jedno trafienie. Część spotkania odbywała się w trakcie ulewy. Przed Neptunem w najbliższych tygodniach jeszcze trzy sparingi i mecz w Pucharze Polski (wszystkie spotkania nasz zespół rozegra na wyjeździe). Start ligi przewidziano na weekend 18/19 lipca.

REKLAMA

Neptun Końskie – Gerlach Drzewica 4:4 (3:2)
Gole: Słaby – 3, Zacharski

Neptun: Herda – Pilarski, Wojna, Sierszyński, Skoczylas – Kwiecień, Zacharski, Armata, Sroka – Słaby i Urban. Ławka: Piątkowski, Białas, Dajer, Milcarz

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *