Neptun ogrywa Spartakusa w IV Lidze

Trzy punkty w 14. kolejce świętokrzyskiej IV Ligi zainkasował Neptun Końskie. Zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego po zaciętym boju ograli Spartakusa Daleszyce.

Konecczanie w niedzielę o 13:00 rozpoczęli starcie ze znajdującym się nieco niżej w tabeli Spartakusem w Daleszycach. Mecz był bardzo wyrównany, a do przerwy na tablicy widniał bezbramkowy remis.

Druga odsłona to lepsza gra konecczan i w końcu zwycięski gol. W 71. minucie do bramki rywali trafił Miłosz Karwat. Ostatecznie było to decydujące trafienie i żółto-niebiescy do Końskich przywożą trzy punkty! Neptun po tej wygranej klasyfikuje się na ósmym miejscu w IV Lidze.

W czwartek na stadionie przy ulicy Sportowej konecczanie o godzinie 13:00 podejmą czternastą w tabeli Spartę Kazimierzę Wielką.

Spartakus Daleszyce – Neptun Końskie 0:1 (0:0)
Gol: Miłosz Karwat
Neptun: Herda, Górecki, Błaszczyk, Bińkowski, Sochacki, Blach, Obuch, Karwat, Kwiecień, Castillo, Banasik.