Neptun pokonuje Orlicz w ramach IV Ligi [wideo, zdjęcia]

W niedzielne wczesne popołudnie Neptun Końskie poprawił humory swoim kibicom. W ramach rozgrywek o mistrzostwo świętokrzyskiej IV Ligi nasi piłkarze uporali się z Orliczem Suchedniów.

Początkowo mecz był bardzo wyrównany, a do przerwy kibice na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich nie widzieli bramek. Druga odsłona to jednak już zdecydowanie lepsza gra podopiecznych trenera Arkadiusza Bilskiego. Żółto-niebiescy dominowali, a ciekawe akcje przeprowadzali choćby Castillo, czy Banasik.

W 67. minucie padł jedyny gol w tym spotkaniu, a jego zdobywcą był Kacper Błaszczyk. Ostatecznie Neptun u siebie pokonał Orlicz Suchedniów 1:0. W przyszłą niedzielę konecczanie na wyjeździe zmierzą się ze Spartakusem Daleszyce. Żółto-niebiescy po dzisiejszej wygranej zajmują 10. miejsc w tabeli IV Ligi.

Neptun Końskie – Orlicz Suchedniów 1:0 (0:0)
Neptun: Herda, Bińkowski (Igor Wasik), Kwiecień, Blach, Skalski, Górecki, Banasik, Castillo, Sochacki, Pach, Błaszczyk (Obuch).