REKLAMA

Neptun przegrywa ostatni sparing. Podsumowujemy przygotowania drużyny [wideo, zdjęcia]

Neptun Końskie zakończył dziś przygotowania do rundy wiosennej w IV Lidze Świętokrzyskiej sparingiem z Ceramiką Opoczno, który reprezentanci Końskich przegrali wynikiem 0:1. Podsumowujemy zimową przerwę w wykonaniu konecczan. 

REKLAMA

Sytuację drużyny oraz przygotowania zawodników do rundy podsumował w rozmowie z nami trener Neptuna Końskie, Waldemar Szpiega.

„Na pewno przez okres dwóch miesięcy wykonaliśmy dużo pracy pod względem wytrzymałości, siły. Pozostało nam teraz zgranie zespołu przez tydzień czasu już pod kątem meczu mistrzowskiego. Jestem zadowolony, bo i frekwencja, i zaangażowanie zawodników wyglądały fajnie. Myślę, że powinno się to liczyć również z wynikami, powinniśmy iść w górę tabeli” – mówi nam Waldemar Szpiega, trener Neptuna Końskie.

REKLAMA

Zarząd drużyny poinformował dziś także o nowym zawodniku Neptuna – Iwo Sochackim, który jest wychowankiem Korony Kielce. 17-latek jest w stanie grać jako obrońca bądź pomocnik. Ponadto skład Neptuna zasilili Marcin Bińkowski z Orła Wierzbica i Grzegorz Obuch z klubu Oskar Przysucha.

Przypominamy, że konecczanie rozpoczną II rundę w niedzielę 14 marca w roli gospodarza spotkaniem z Orliczem Suchedniów zajmującym 3. lokatę w tabeli. Rozgrywki w rundzie rewanżowej żółto-niebiescy rozpoczynają z 15. pozycji.

Przypomnijmy spotkania dotychczas rozegrane zimą przez Neptuna Końskie:

Broń Radom – Neptun Końskie 1:2 (0:1)
Neptun Końskie – Ceramika Opoczno 2:2 (2:0)
Neptun Końskie – Gerlach Drzewica 4:1
Neptun Końskie – KS Paradyż 3:1 (2:1)
Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec 3:3 (2:2)
Neptun Końskie – Pilica Przedbórz 2:2
Neptun Końskie – Spartakus Daleszyce 2:1 (0:1)

Neptun Końskie – Ceramika Opoczno 0:1 (0:0)
Skład Neptuna: Herda, Bińkowski, Skalski, Sierszyński, Sochacki, Markowicz, Obuch, Kotarzewski, Zacharski, Urban, Kwiecień, Piątkowski, Marczewski, Maciejewski, Skoczylas, Igor Wasik, Filip Wasik, Armata.

Zdjęcia (Neptun Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *