Neptun przegrywa sparing w Opocznie [zdjęcia]

Neptun Końskie w środę rozgrywał kolejny sparing przed sezonem 2021/2022. Tym razem było to spotkanie wyjazdowe przeciwko Ceramice Opoczno. Żółto-niebiescy przegrali mecz 3:1.

Pierwsza połowa była wyrównana, trener Arkadiusz Bilski sprawdzał nowe ustawienia w polu oraz taktyki. Wyglądało to obiecująco. W drugiej połowie szansę dostała młodzież, aby nabrać doświadczenia na boisku przed sezonem. Wtedy to rywalom udało się posłać piłkę do bramki Neptuna trzykrotnie, podczas, gdy żółto-niebiescy pokonali bramkarza Ceramiki jedynie raz. Jak informuje nas zarząd klubu, w ekipie jest świadomość błędów, nad którymi zawodnicy wraz z trenerem będą pracować.

Już w sobotę o godzinie 11:00 zawodnicy Neptuna rozegrają sparing także na wyjeździe, tym razem z Szydłowianką Szydłowiec. O wynikach spotkania na pewno Państwa poinformujemy.

Ceramika Opoczno – Neptun Końskie 3:1 (0:0)