REKLAMA

Neptun przegrywa z Moravią Morawica

Podczas wyjazdowego meczu w niedzielę Neptun Końskie przegrał swoje kolejne spotkanie w ramach IV Ligi Świętokrzyskiej. Tym razem był to mecz wyjazdowy przeciwko Moravii Morawica. Żółto-niebiescy ulegli rywalom 4-1. 

REKLAMA

Fot. Moravia TV.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Mimo złego startu Neptuna i bramce straconej już w 3. minucie spotkania żółto-niebiescy wyrównali wynik jeszcze w pierwszej połowie, a strzelcem bramki był Patryk Kwiecień. Dużo gorzej konecczanie wypadli w drugiej połowie spotkania. Po straconej drugiej bramce piłkarze Neptuna nie zdołali nadgonić rywali, a przed końcowym gwizdkiem Moravii udało się strzelić jeszcze dwie bramki.

Obecnie Neptun Końskie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli IV ligi z jednym remisem i dwoma przegranymi na koncie. Kolejny mecz żółto-niebiescy rozegrają na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich w sobotę o godzinie 17:00. Ich rywalem będzie GKS Nowiny – drużyna, która świetnie rozpoczęła sezon dwoma wygranymi oraz jednym remisem, co zapewniło piłkarzom z Nowin drugie miejsce w tabeli.

REKLAMA

Moravia Morawica – Neptun Końskie 4:1 (1:1)

Retransmisję meczu znajdziecie na kanale Moravia TV – TUTAJ.

REKLAMA

3 thoughts on “Neptun przegrywa z Moravią Morawica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *