Neptun przegrywa z Pilicą Przedbórz. Kontuzja Zielińskiego [zdjęcia]

Neptun Końskie w swoim trzecim meczu sparingowym przed rundą wiosenną w piłkarskiej IV Lidze przegrał z Pilicą Przedbórz 2:3. Spotkanie rozegrano w sobotnie południe na stadionie przy ulicy Południowej w Końskich.

Do przerwy podopieczni Waldemara Szpiegi prowadzili 2:1, a gole dla naszego zespołu zdobyli Piotr Zieliński i Piotr Gardynik. Druga odsłona to dwie bramki Pilicy i ostatecznie przegrana Neptuna 2:3. Nie wiele zabrakło, a mecz zakończyłby się wynikiem 4:3, ale Łukasz Jamróz dwukrotnie trafił w poprzeczkę.

W 30 minucie kontuzji doznał najskuteczniejszy snajper w barwach Neptuna meczów sparingowych Piotr Zieliński. W ostrym starciu z przeciwnikiem doznał obrażenia kostki prawej nogi. Został przewieziony do szpitala, a po badaniach okazało się, że doznał skręcenia stawu skokowego i będzie pauzował około 3 tygodnie.

Konecki zespół kolejny sparing rozegra w przyszłą sobotę. O godzinie 11:00 na stadionie „OSiR   konecczanie podejmą Ceramikę Opoczno.

Neptun Końskie – Pilica Przedbórz 2:3
Gole dla Neptun: Gardynik, Zieliński
Neptun: Herda, Maciejewski, Szymoniak, Sroka, Dutkiewicz, Gardynik, Szymkiewicz, Białas, Skoczylas, Kwiecień, Zieliński. Ławka: Jamróz, Pach, Pilarski, Broniewski, Pilarski, Mendygrał, Sierszyński, Nowakowski.