Neptun przegrywa ze Spartakusem. To nie był ładny mecz [zdjęcia, wideo]

W niedzielne popołudnie w spotkaniu 31. kolejki Hummel IV Ligi Neptun Końskie uległ na własnym boisku Spartakusowi Daleszyce 1:2. Zobaczcie zapis większości tego spotkania oraz obszerną fotorelację z meczu.

Powyżej obszerna część pierwszej połowy meczu.

Powyżej zapis całej drugiej połowy meczu.

Neptun przegrał mecz, którego był faworytem. Zawodnicy Arkadiusza Bilskiego są siódmym zespołem Hummel IV Ligi, Spartakus zajmuje czternaste miejsce. Tej różnicy pozycji nie było jednak widać na boisku. To od pierwszej do ostatniej minuty był wyrównany mecz, pierwsza połowa zakończyła się nawet bezbramkowym remisem.

Drugie 45 minut przyniosło dwa trafienia Spartakusa po akcjach, które w dużej mierze wynikały z błędów koneckiego zespołu. Ekipa z Daleszyc wyszła więc na prowadzenie, które było trudne do odrobienia. Banasik, Kwiecień i spółka zrywali się jeszcze do ataków, ale starczyło tylko na jedno trafienie tego drugiego z wymienionych. Po niezbyt ładnym meczu, pełnym błędów z obu stron Neptun Końskie przegrał ze Spartakusem Daleszyce 1:2.

Neptun Końskie – Spartakus Daleszyce 1:2
Gole: Kwiecień – Neptun; Sala, Kaleta – Spartakus
Neptun:
Herda, Maciejewski, Skalski, Szabat, Kwiecień, Karwat, Wojna, Błaszczyk, Sochacki, Blach, Banasik. Ławka: Piątkowski, Skoczylas, Górecki, Obuch, Bińkowski.

W przyszłą niedzielę Neptun na wyjeździe zagra ze Spartą Kazimierza Wielka. Z kolei w czwartek 16 czerwca (Boże Ciało) na własnym stadionie podejmie Alit Ożarów (mecz o 15:30). Pojedynek ten będzie ostatnim na swoim stadionie w tegorocznych rozgrywkach dla żółto-niebieskich.