REKLAMA

Neptun przełamuje niemoc. Zwycięstwo z Nidą Pińczów [wideo, zdjęcia]

W tym meczu najważniejsze były trzy punkty i je udało się zdobyć Neptunowi Końskie. Konecczanie po niezbyt porywającym widowisku wygrali w niedzielę z Nidą Pińczów. To pierwsze ligowe zwycięstwo żółto-niebieskich od 11 września. Zobaczcie wideo z najciekawszymi fragmentami spotkania oraz fotorelację. 

REKLAMA

Przed meczem wszyscy zawodnicy uczestniczyli w rozgrzewce mając na sobie specjalne, okolicznościowe koszulki  „Bruno! Gramy dla Ciebie”. Klub zapowiedział też przekazanie kolejnych koszulek na internetowe aukcje dla potrzebującego chłopca. Na placu obok boiska staną zaś namiot Banku BNP Paribas, gdzie każdy mógł wziąć udział w loterii z ciekawymi nagrodami.

Sam mecz raczej nie mógł nikogo zachwycić, choć trzeba przyznać, że to Neptun był stroną dominującą. Zawodnicy trenera Arkadiusza Bilskiego stwarzali sobie sporo sytuacji, ale gola zdobyli po trafieniu samobójczym rywali.

REKLAMA

Na plus na pewno należy odnotować akcje i szanse Patryka Kwietnia oraz Jakuba Banasika z pierwszej połowy oraz Kevina Castillo i Mateusza Szabata z drugiej (ten zmarnował wyborną setkę w ostatnich minutach meczu). Neptun jednak wygrał mimo złej passy i miejmy nadzieję, że tym zwycięstwem rozpocznie pasmo sukcesów, które pozwoli klubowi piąć się w górę tabeli.

Neptun Końskie – Nida Pińczów 1:0 (1:0)
Gol dla Neptun: samobójcze trafienie

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *