Neptun remisuje z Hetmanem w kolejnym sparingu [wideo, zdjęcia]

W sobotnie przedpołudnie Neptun Końskie podejmował na boisku przy ulicy Południowej Hetmana Włoszczowa. W odróżnieniu do poprzednich meczów towarzyskich, tym razem zespoły grały na murawie naturalnej, a nie sztucznej. Po 90 minutach walki mecz zakończył się remisem 1:1.

Przypomnijmy, że konecczanie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej od bardzo wysokiej wygranej z Victorią Mniów 8:1. Tydzień później nasi zawodnicy zremisowali 1:1 z Gerlachem Drzewica. Następnie pokonali Pilicę Przedbórz 2:1 i Ceramikę Paradyż 6:1. W ubiegłą sobotę zremisowali z Szydłowianką Szydłowiec 1:1. Dziś takim samym wynikiem skończyło się starcie Neptuna z Hetmanem Włoszczowa.  Do przerwy to goście prowadzili 0:1.

Jedynego gola dla zawodników trenera Waldemara Szpiegi zdobył Piotr Białas w drugiej odsłonie meczu. Neptun wystąpił w składzie: Herda – Skoczylas, Maciejewski, Skalski, Grzegorczyk – Markowicz, Zacharski, Armata, Kwiecień, Malinowski – Sroka oraz: Kowalski, Piątkowski, Musielewicz, Sierszyński, Białas i testowany zawodnik.

Przed naszym zespołem jeszcze dwie potyczki podczas zimowej przerwy. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na stadionie OSiR przy ulicy Południowej w Końskich.  W środę 26 lutego nasi zawodnicy zagrają z Ceramiką Opoczno, a w sobotę 29 lutego z Drogowcem Jedlińsk.

Neptun Końskie – Hetman Włoszczowa 1:1