REKLAMA

Neptun remisuje z liderem tabeli, Partyzant ponownie przegrywa [retransmisja, zdjęcia]

W środę w ramach rozgrywek IV Ligi Świętokrzyskiej Neptun Końskie na stadionie przy ulicy Sportowej bezbramkowo zremisował z liderem tabeli – Czarnymi Połaniec. Powtórkę tego spotkania znajdziecie poniżej. Partyzant Radoszyce na wyjazdowym spotkaniu przegrał po raz kolejny, tym razem z Alitem Ożarów wynikiem 4-1. 

REKLAMA

Neptun Końskie po wyrównanym meczu z ekipą z Połańca zajmuje 15. miejsce w tabeli IV ligi. Obecny bilans konecczan to 8 wygranych, 5 remisów i 11 przegranych. Następny mecz podopieczni Waldemara Szpiegi zagrają już w tę niedzielę na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich. Tym razem zmierzą się z Nidą Pińczów. Jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą i mecz się odbędzie spotkanie będzie transmitowane w naszym portalu.

REKLAMA

Zachęcamy także do obejrzenia retransmisji meczu z Czarnymi Połaniec poniżej:

Neptun Końskie – Czarni Połaniec 0:0
Skład Neptuna: Herda, Maciejewski, Bińkowski, Kwiecień, Obuch, Słaby, Armata, Skalski, Sierszyński, Sochacki, Pach, Marczewski, Piątkowski, Wasik, Skoczylas, Urban, Zacharski, Białas.

Zdjęcia z meczu Neptun Końskie – Czarni Połaniec:

Partyzant Radoszyce po raz kolejny przegrywa swój mecz, tym razem na wyjeździe z Alitem Ożarów zajmującym 6. miejsce w tabeli IV ligi. Podopieczni Jacka Pawlika natomiast zamykają tabelę z bilansem 3 wygranych, 2 remisów i aż 19 przegranych.

W niedzielę Partyzant Radoszyce będzie walczyć z piastującym 5. lokatę GKS-em Nowiny.

Alit Ożarów – Partyzant Radoszyce 4:1

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *