Neptun remisuje z Wierną Małogoszcz po wyrównanej walce [wideo, zdjęcia]

Chociaż Neptun Końskie przegrywał w tym spotkaniu już 0:2 to piłkarze trenera Arkadiusza Bilskiego zdołali wyrównać i zdobyć 1 punkt w starciu z Wierną Małogoszcz. Zobaczcie skrót wideo z tego meczu, a w nim także komentarz trenera Bilskiego do pojedynku z Wierną.

W pierwszej połowie żółto-niebiescy nie byli sobą i po 45 minutach przegrywali ze znajdującym się niżej w tabeli rywalem 0:2. Druga odsłona to jednak zdecydowanie lepsza postawa konecczan. Na 1:2 trafił Patryk Kwiecień, a po tym golu Neptun nie zmniejszał naporu na rywala. W końcu udało się wbić i drugiego gola – wydatnie pomógł w tym Artur Łata z Wiernej, który strzelił samobója.

Neptun remisuje i po 288. kolejkach tego sezonu zajmuje 5. miejsce w tabeli IV Ligi. Za tydzień nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z GKS-em Rudki.

Neptun Końskie – Wierna Małogoszcz 2:2 (0:2)
Gole dla Neptuna: Patryk Kwiecień, Artur Łata (samobój)
Neptun: Herda, Maciejewski (Ruzik), Skalski (Filip Wasik), Igor Wasik, Gruszczyński, Kwiecień, Pańtak, Wojna, Musielewicz (Wilk), Banasik, Piotrowski.