REKLAMA

Neptun wraca do gry. W sobotę starcie z Pilicą

W sobotę o godzinie 10:30 na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich do gry powrócą piłkarze Neptuna. W pierwszym sparingu przed rundą wiosenną podejmą Pilicę Przedbórz występującą w piotrkowskiej lidze okręgowej. Wstęp wolny. 

REKLAMA
REKLAMA

Foto: archiwum tkn24.pl

Dla żółto-niebieskich będzie to pierwszy mecz testowy w zimowej przerwie. Zawodnicy trenera Arkadiusz Bilskiego trenują już od tygodnia na boisku ze sztuczną murawą w Końskie, ale i na siłowni oraz w pływalni, a od starcia z Pilicą rozpoczną serię regularnych gier:

22 stycznia  Neptun Końskie – Pilica Przedbórz, rywal występuję w piotrkowskiej lidze okręgowej – początek starcia o 10:30. 
29 stycznia  Neptun Końskie – Gerlach  Drzewica, rywal występuję w piotrkowskiej lidze okręgowej
5 luty Neptun Końskie – Ceramika Opoczno, rywal występuję w piotrkowskiej lidze okręgowej
12 luty Neptun Końskie – Szydłowianka Szydłowiec, rywal występuję w radomskiej lidze okręgowej
19 luty Neptun Końskie – Ceramika Paradyż IV liga łódzka
26 luty Neptun Końskie – Oskar Przysucha IV liga mazowiecka
5 marzec Neptun Końskie – Skalnik Sulejów IV liga łódzka
Wszystkie starcia koneckiej drużyny z przeciwnikami odbędą się na Stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich w kolejne zimowe soboty. Przypomnijmy, że konecczanie, jako gospodarze, rozpoczną zmagania od starcia z zespołem TS 1946 NIDA Pińczów, który odbędzie się 13 marca (w niedzielę) o godzinie 14:00. Rozgrywki natomiast zamknie pojedynek z Łysicą Bodzentyn. Na wiosnę Neptun Końskie rozegra aż 17 meczów. Neptun po rundzie jesiennej zajmuje się na szóstym miejscu w tabeli IV Ligi.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *