REKLAMA

Neptun wygrywa ćwierćfinał w Pucharze Polski [wideo, zdjęcia]

Neptun Końskie w 1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski pewnie zwyciężył w sobotę z juniorską drużyną Korony Kielce grając na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich. Bohaterami spotkania zostali strzelcy goli: Krzysztof Słaby i Jakub Kotarzewski.

REKLAMA

Podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego podjęli u siebie drużynę grającą w bardzo prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów. Spotkanie zakończyło się świetnym wynikiem dla konecczan, co podsumował w rozmowie z nami trener Jarosław Komisarski.

„Założenia taktyczne zostały zrealizowane, szczególnie w pierwszej połowie. Mieliśmy usiąść na Koronę wysoko i to przyniosło efekt poza pierwszymi pięcioma minutami, gdzie Korona miała jedną sytuację. Po tym okresie przejęliśmy inicjatywę, a w konsekwencji były trzy, bardzo ładne brameczki. Cały zespół współdziałał, stworzył jeden organizm i to przyniosło efekt” – mówił nam Jarosław Komisarski.

REKLAMA

Swojego półfinałowego rywala Neptun Końskie pozna za tydzień. Będzie to zwycięzca meczu, w którym zmierzą się: Korona II Kielce występująca w III lidze oraz GKS Rudki – zespół, który ukończył zmagania w IV lidze na 11. lokacie, czyli jedno miejsce niżej niż konecka drużyna.

Neptun Końskie – Korona Kielce 3:0 (3:0)
Gole: Słaby (2), Kotarzewski
Neptun: Herda, Markowicz, Maciejewski, Skoczylas, Urban, Zacharski, Armata, Kwiecień, Kotarzewski, Słaby, Piątkowski, Wojna, Dajer, Pach, Pilarski, Sztandera, Milcarz.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *