Neptun wygrywa sparing z Szydłowianką Szydłowiec [zdjęcia]

Neptun Końskie w piątek rozegrał na wyjeździe kolejny sparing przygotowujący do sezonu 2021/2022. Tym razem podopieczni Arkadiusza Bilskiego zmierzyli się z Szydłowianką Szydłowiec. Wyjazdowy mecz skończył się wynikiem 0:1 na korzyść konecczan.

Zawodnicy Neptuna podczas meczu z Szydłowianką prezentowali się dużo lepiej, niż w poprzednim sparingu z Ceramiką Opoczno. Skuteczna gra w obronie, dobra decyzyjność i konsekwentne dążenie do dobrej gry. Już na początku spotkania, bo w 15 minucie pierwszej połowy piłkę do siatki rywali posłał Łukasz Skalski. Była to jedyna bramka w tym meczu, jednak cały sparing przebiegał na wyrównanym poziomie. Gra bardzo często toczyła się w środku pola, piłkarze obu drużyn walczyli do samego końca. Każda ekipa umiała stworzyć sytuacje podbramkowe, które jednak nie kończyły się bramkami.

Kolejny sparing żółto-niebiescy rozegrają w najbliższą środę przeciwko KS Paradyż – klubowi, który w sezonie 2020/2021 wywalczył awans do IV Ligi Łódzkiej. O przebiegu spotkania na pewno Was poinformujemy.

Szydłowianka Szydłowiec – Neptun Końskie 0:1