REKLAMA

Neptun zagra z liderem! W niedzielę starcie z Koroną II Kielce

W  niedzielę o godzinie 17:00 Neptun Końskie podejmie na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich Koronę II Kielce, czyli aktualnego lidera IV Ligi. Dla naszych chłopców będzie to trudny mecz, ale na pewno nie są bez szans na dobry wynik. Przypomnijmy, że przystąpią do niego mając dobrą passę – dwa ostatnie spotkania zwyciężyli. Z tego spotkania nie przeprowadzimy transmisji na żywo. 

REKLAMA

Konecczanie ostatnio na wyjeździe ograli Olimpię Pogoń Staszów (1:3), a wcześniej u siebie pokonali AKS Busko Zdrój (4:0). Czy tę dobrą formę potwierdzą w pojedynku z Koroną II Kielce? O wygraną będzie naprawdę trudno, bo kielczanie to główny faworyt ligi i obecny lider rozgrywek. Ostatnio złocisto-krwiści wygrali po ciężkim boju ze Starem Starachowice 3:2, który także uważany był za kandydata do awansu. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Star dosyć gładko pokonał naszą drużynę. Z kolei jesienią Korona II u siebie rozjechała konecczan aż 6:0.

REKLAMA

Zawodnicy Arkadiusza Bilskiego wyjdą jednak na murawę by bić się o punkty, a także dobrze zaprezentować przed swoimi kibicami. Wesprzyjmy ich z trybun i przybądźmy w niedzielę na stadion przy ulicy Sportowej.

Zapowiedź: Neptun Końskie – Korona II Kielce, niedziela godzina 17:00, stadion przy ulicy Sportowej w Końskich

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *