REKLAMA

Neptun zapowiada wybory. Będzie nowy prezes?

W styczniu na nowego prezesa Miejskiego Klubu Sportowego Neptun Końskie wybrano Zdzisława Kosa. Wiele wskazuje na to, że już w grudniu tę funkcję przejmie ktoś inny. Neptun właśnie ogłosił, że w poniedziałek 7 grudnia odbędzie się walne zebranie stowarzyszenia, na którym zorganizowane zostaną wybory zarządu. 

REKLAMA

Zdzisław Kos prawdopodobnie zrezygnuje z funkcji prezesa Neptuna Końskie

Przypomnijmy, że w styczniu Zdzisław Kos zastąpił pełniącego przez wiele lat funkcję prezesa MKS Neptun Końskie Grzegorza Telkę. Jak nieoficjalnie się dowiadujemy teraz w związku z wyjazdem za granicę będzie on musiał zrezygnować z piastowania tej honorowej funkcji.

Zebranie wyborcze rozpocznie się o godzinie 16:30 w poniedziałek 7 grudnia w siedzibie klubu przy ulicy Sportowej. Zachowane zostaną zasady reżimu sanitarnego w związku z pandemią COVID – 19. W przypadku braku kworum drugi termin zebrania to godzina 17:00 tego samego dnia.

REKLAMA

Kto zastąpi Zdzisława Kosa? Prawdopodobnie funkcję przynajmniej tymczasowo przejmie jeden z członków obecnego zarządu. Do tematu na pewno powrócimy.

Dodajmy, że planie walnego zebrania jest nie tylko wybór prezesa, ale i pozostałych członków Zarządu MKS Neptun Końskie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *