Neptun ze zwycięstwem, Partyzant ponownie przegrywa [retransmisja, zdjęcia]

W niedzielę w ramach 27. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej mecze rozgrywały dwie drużyny z powiatu koneckiego. Neptun Końskie na stadionie przy ulicy Sportowej zmierzył się z Nidą Pińczów wygrywając spotkanie wynikiem 2:1, a Partyzant Radoszyce przegrał na wyjeździe 6:0.

Pierwsza połowa spotkania Neptun Końskie – Nida Pińczów prezentowała niski poziom. Zawodnicy w obu drużynach popełniali wiele błędów i rzadko stwarzali jakiekolwiek zagrożenie dla przeciwnika. Nieco lepiej w pierwszej części meczu wypadała Nida Pińczów, jednak po 45 minutach gry nadal mieliśmy wynik 0:0.

W drugiej połowie reprezentanci Nidy zaczęli lekceważyć konecczan, jeden z nich przy wykonywaniu rzutu wolnego przez zawodnika Neptuna położył się w polu karnym. Niedługo później na prowadzenie wyszli reprezentanci Neptuna Końskie po celnym strzale Patryka Kwietnia. Sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry przewagę powiększył Grzegorz Obuch. Rywalom udało się strzelić bramkę kontaktową zaledwie kilka minut przed zakończeniem spotkania.

Neptun Końskie po 27. kolejce zajmuje 15. miejsce w tabeli IV ligi, a ich niedzielny rywal piastuje 13. lokatę. W najbliższą środę konecczanie zagrają na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce, a w następną niedzielę w roli gospodarza powalczą z Granatem Skarżysko-Kamienna. To spotkanie będziemy dla Państwa transmitować.

Neptun Końskie – Nida Pińczów 2:1 (0:0)
Skład Neptuna: Herda, Maciejewski, Bińkowski, Słaby (Kwiecień), Armata, Skalski, Urban (Białas), Markowicz, Sochacki, Pach (Obuch), Zacharski
Gole dla Neptuna: Kwiecień, Obuch

Zapraszamy także do obejrzenia retransmisji spotkania poniżej:

Zdjęcia z meczu Neptun Końskie – Nida Pińczów:

Passa przegranych trwa natomiast w Partyzancie Radoszyce. Zajmująca ostatnie miejsce w tabeli drużyna z powiatu koneckiego po raz kolejny przegrała swoje spotkanie, tym razem z GKS-em Nowiny znajdującym się na 5. pozycji. Podopieczni Jacka Pawlika nie strzelili ani jednej bramki, a do siatki radoszyczan piłka trafiła aż sześciokrotnie.

W środę radoszyczanie na stadionie przy ulicy Krakowskiej zmierzą się z AKS-em Busko-Zdrój, który zajmuje 14. miejsce w tabeli.

GKS Nowiny – Partyzant Radoszyce 6:0

One thought on “Neptun ze zwycięstwem, Partyzant ponownie przegrywa [retransmisja, zdjęcia]