REKLAMA

Neptun znowu zwycięża! Partyzant na remis.

Po porażce ze Zdrojem Busko Zdrój ekipa z Końskich znów wróciła na drogę zwycięstw pokonując Unię Sędziszów 2:3. Partyzant zremisował z Wierną Małogoszcz. 

REKLAMA

W ramach 12. kolejki IV Ligi szósty w tabeli Partyzant już w sobotę podejmował Wierną Małogoszcz. Po bardzo wyrównanym starciu zawodnicy trenera Jarosława Komisarskiego zremisowali 1:1. Za tydzień Partyzant zagra na wyjeździe z Moravią Morawica.

Partyzant Radoszyce – Wierna Małogoszcz 1:1 
Gol dla Radoszyczan: Kuba Kos 57′
Partyzant: Mateusz Mazur – Maciej Mazur (Papros), Miśtal, T. Mazur, Pańczyk, Kos, Samburski (Nieszporek), Morgaś, Opara (Dymek), Jaśkiewicz, Sosiński (Zawadzki).

REKLAMA

Liderzy z Końskich w Sędziszowie mierzyli się z Unią. Za sprawą Piotra Zielińskiego i Jana Sroki wygrali oni 2:3! Tym samym Neptun umocnił się na pierwszym miejscu  w tabeli IV Ligi. Do przerwy w tym spotkaniu konecczanie prowadzili 0:2. Tuż po wznowieniu gry naszego golkipera pokonał jednak Tomasz Nartowski i zrobiło się nerwowo. Na szczęście na kwadrans przed końcem wynik podwyższył trafiając już drugi raz tego dnia – Piotr Zieliński. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem w końcówce, ale to i tak nie pozwoliło im uchronić się przed porażką. W przyszłą sobotę o 10.00 Neptun podejmie u siebie Naprzód Jędrzejów.

Unia Sędziszów – Neptun Końskie 2:3
Gole: Zieliński – 2, Sroka

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *