REKLAMA

Neptun zorganizował turniej dzieciaków [wideo, zdjęcia]

W niedzielę w hali sportowej w Stadnickiej Woli odbył się turniej piłkarski dla chłopców w wieku 9 lat i młodszych. Wzięły w nim udział drużyny z całego województwa! W tym z Końskich i Gowarczowa.

REKLAMA

Organizatorem zawodów był Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie. W imprezie wzięły udział następujące zespoły: Hetman Włoszczowa, Akademia Piłkarska Kielce, Akademia Piłkarska Końskie, Orlęta Kielce, Moravia Morawica, Arka Kluczewsko, Tęcza Gowarczów i gospodarze, czyli Neptun. W sumie za piłką w hali na Stadnickiej Woli biegało przeszło 100 uczestników.

Turniej otworzył burmistrz Końskich Krzysztof Obratański, który objął zawody swoim patronatem, a także prezes Neptuna – Grzegorz Telka. Następnie doszło już do sportowej rywalizacji. Całe zawody rozgrywane były w oparciu o system pojedynków każdy z każdym.

REKLAMA

Ostatecznie po około pięciu godzinach rywalizacji ukształtowała się następująca kolejność: 1. Arka Kluczewsko, 2. AP Końskie, 3.Moravia Morawica, 4. Orlęta Kielce,  5. Futbol Akademia Kielce, 6. Hetman Włoszczowa, 7. Neptun Końskie, 8. Tęcza Gowarczów.

Najlepszy bramkarz: Paweł Jung z Orląt Kielce

Najlepszy zawodnik – Jakub Nowak z Arki Kluczewsko

Sklad Neptuna: Kaczmarek Kacper, Jurek Karol, Ciszek Maciej, Zuba Maciej, Sidor Arkadiusz, Sidor Mateusz, Jonczyk Alan, Szmit Bartosz, Laurman Pawel

Zdjęcia:

Neptun turniej dzieci

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *