REKLAMA

Nie będzie powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej

Starostwo Powiatowe w Końskich poinformowało dziś o odwołaniu uroczystości związanych z Dniem Edukacji Narodowej, które miały się odbyć w II Liceum Ogólnokształcącym w Końskich w piątek 16 października. Powodem decyzji jest rozprzestrzenianie się i wzrost zakażeń koronawirusem.

REKLAMA

O odwołaniu powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej informuje Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Końskich Krzysztof Stachera.

REKLAMA

„Szanowni Państwo,
w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich uczniów uczęszczających do Szkół Ponadpodstawowych i placówek dla których Powiat Konecki jest organem prowadzącym w związku z rozprzestrzenianiem się i wzrostem zakażeń koronawirusa COVID-19 zgodnie zaleceniami administracji rządowej oraz wprowadzenia strefy żółtej informujemy że uroczystość wręczenia nagród Starosty Koneckiego zaplanowana na dzień 16 października została odwołana”

Mimo braku uroczystości do szkół zostaną przekazane odznaczenia dla nauczycieli nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty oraz starostę koneckiego.

W Dzień Edukacji Narodowej 14 października opublikujemy listę nagrodzonych wraz z niespodzianką od włodarzy powiatu koneckiego.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *