REKLAMA

Niebezpieczne zdarzenie drogowe w Odrowążu

Dziś po południu w miejscowości Odrowąż na obrzeżach naszego powiatu miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. 15-latka została zabrana helikopterem do kieleckiego szpitala.

REKLAMA

59 – letni trzeźwy mężczyzna prowadzący Seata chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem zjechał z drogi i rozbił się o słup i drzewo. W wyniku zdarzenia ranna została 15-letnia pasażerka, którą przetransportowano helikopterem do kieleckiego szpitala.

REKLAMA

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś około godziny 15:30 w miejscowości Odrowąż na ulicy Hubala trzeźwy 59-letni kierujący pojazdem marki Seat chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem zjechał z drogi, a następnie uderzył w słup i drzewo. W wyniku zdarzenia przytomna 15-letnia pasażerka została zabrana lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Kielcach. W miejscu zdarzenia trwają czynności” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu drogowym.

Zdjęcia (KPP w Końskich):

REKLAMA

2 thoughts on “Niebezpieczne zdarzenie drogowe w Odrowążu

  1. Czy opis zdarzenia uzasdania ilość służb użytych do tej akcji?
    Dlaczego ponadto używa się brutalnej przemocy wobec osoby, która próbuje ustalić prawdę na temat wydatków publicznych?

  2. …jeżdżą po wariacku nowo wyremontowaną drogą, a potem za wszelką cenę chce się ukryć prawdę przed opinią publiczną. A gdyby zamiast słupa był to pieszy? Niech się zastanowi ten, kto posuwa się do przemocy, by uniemożliwić dokumentowanie skutków niebezpiecznego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *