REKLAMA

Nieodpłatna pomoc prawna dla właścicieli jednoosobowych firm

Osoby fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą będą mogły skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej.

REKLAMA

Tarcza antykryzysowa 3.0 rozszerza nieodpłatną pomoc prawną na przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy nie zatrudniali innych osób w ciągu ostatniego roku. W trosce o zdrowie mieszkańców szczególnie narażonych na skutki koronawirusa, w czasie epidemii udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej odbywa się za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Po ustaleniu daty i godziny wyznaczony radca prawny lub adwokat kontaktuje się telefonicznie na wskazany w zgłoszeniu nr telefonu.

REKLAMA

Przed uzyskaniem pomocy prawnej osoba zainteresowana nie musi składać pisemnego oświadczenia, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, a osoba fizyczna – przedsiębiorca nie składa oświadczenia o niezatrudnianiu innych osób w ciągu ostatniego roku.

„Zachęcam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z darmowej porady prawnej organizowanej w powiecie koneckim. Zdajemy sobie sprawę, że wyzwania, które stoją w czasie epidemii przed najmniejszymi firmami często nie pozwalają na opłacenie profesjonalnego wsparcia, a właśnie w tym czasie może być ono najbardziej potrzebne” – mówi Grzegorz Piec, Starosta Konecki.

W przypadku zainteresowania nieodpłatną poradą prawną należy zadzwonić pod nr 41 260 48 35 czynnym w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Końskich tj. od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do godz. 15:00 lub drogą mailową: [email protected]

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *