Niespodziewana ligowa porażka KSSPR [wideo, zdjęcia]

Sobota była niezbyt szczęśliwa dla piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie. „Konie” dosyć niespodziewanie przegrały na własnym parkiecie z MTS Chrzanów.

Ekipa z Chrzanowa przed tym spotkaniem zajmowała dopiero 9 miejsce w tabeli z tylko jedną wygraną na swoim koncie. Z kolei Konecczanie byli na piątej lokacie z trzema zwycięstwami i dwiema porażkami na koncie. Teraz statystyki naszego zespołu uległy pogorszeniu.

Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra punkt za punkt. I tak w dziesiątej minucie mieliśmy na tablicy wynik 4:4, w dwudziestej 9:9, a odsłona zakończyła się prowadzeniem Chrzanowa 14:15. Podobnie było w drugiej połowie aż do 53 minuty gry! Wtedy to goście odjechali nam najpierw na dwa, a następnie na trzy punkty. W samej końcówce podopieczni trenera Roberta Napierały rzucili się do szaleńczych ataków, ale na odrobienie strat było już za późno i KSSPR przegrało 24:27.

We wtorek o godzinie 19:00 KSSPR w ramach wojewódzkiego Finału Pucharu Polski podejmie w hali przy ulicy Stoińśkiego KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski.

KSSPR Końskie – MTS Chrzanów 24:27 (14:15)
KSSPR: Witkowski, Woś, Maleszak 2, Pilarski 6, Wolski 3, Fidor, Telka 1, Gruszczyński 1, Zając, Rurarz 3, Matyjasik 6, Napierała T. 2, Słonicki, Buchcic.