Niespodziewana porażka Neptuna, remis Partyzanta Radoszyce

Drugi w tabeli IV Ligi Neptun Końskie grając na wyjeździe niespodziewanie wysoko przegrał z ŁSK-em Łagów. Dla konecczan to chyba koniec marzeń o wygraniu rozgrywek. Natomiast Partyzant w pojedynku zespołów środka tabeli zremisował na boisku w Radoszycach z Lubrzanką Kajetanów.

Konecczanie przegrali z Łagowem aż 4:2. Zawodnicy z Końskich do przerwy prowadzili jednak 2:0 po trafieniach Kwietnia i Jamroza. W drugiej zespołowi przytrafiła się jednak jakaś zapaść i ostatecznie Neptun przegrał 2:4. Strata do lidera, czyli Korony II Kielce to już dziewięć punktów. Neptun ma jednak do dokończenia mecz z Wierną Małogoszcz (do przerwy prowadził 2:0). Nawet jeśli zwycięży to wciąż na cztery kolejki przed końcem zespół trenera Waldemara Szpiegi będzie miał sześć oczek straty. W środę o 18:00 odbędzie się dokończenie wspomnianego spotkania. W przyszłą sobotę o 11:00 na stadionie w Końskich nasi podejmą Unię Sędziszów.

ŁKS Łagów – Neptun Końskie 4:2
Więcej informacji wkrótce.

W niedzielę dziewiąty w tabeli Partyzant Radoszyce u siebie zremisował z dziesiątą Lubrzanką Kajetanów. Kolejny mecz podopieczni Zbigniewa Podsiebierskiego zagrają na wyjeździe z GKS Nowiny. W meczu Partyzanta 1:1 było już do przerwy i takim wynikiem spotkanie się zakończyło.

Partyzant Radoszyce – Lubrzanka Kajetanów 1:1
Gol dla Partyzanta: Tyczyński